Lüks Konaklama

All-Starr'daki seçkin Lüks Odalarımızla lüksün somut örneğini yaşayın. En seçici gezginlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan odalarımız, İstanbul'un kalbinde zarafet ve incelik dolu bir sığınak sunuyor. İçeri adım attığınız andan itibaren, her ayrıntının en üst düzeyde konforunuz için titizlikle tasarlandığı, zenginlik ve zarafet dolu bir dünyayla sarmalanacaksınız.

Lüks Odaların her biri geniş bir yerleşim planına ve şehir silüetinin muhteşem manzarasına sahiptir ve İstanbul kaçamağınız için mükemmel bir ortam sağlar. Peluş nevresimlerle süslenmiş gösterişli nevresimlere gömülün ve özel vahanızın sakin ortamında huzurlu bir gece uykusunun tadını çıkarın. Keşif veya rahatlama dolu bir güne başlamaya hazır, yenilenmiş ve gençleşmiş olarak uyanın.Konaklamanızı lüksün yeni doruklarına taşımak için tasarlanmış bir dizi özel olanaktan yararlanın.

Özel jakuzi küvetinizde rahatlayarak şık bir şekilde gevşeyin veya aşağıdaki büyüleyici şehir manzarasına bakan özel balkonunuzda bir kadeh şampanyanın tadını çıkarın. Kişiye özel yatak açma hizmeti ve 24 saat oda servisiyle Lüks Odalarımız, konaklamanızın her anının olağanüstüden başka bir şey olmadığını garanti eder.