Konforlu Konaklama

All-Starr'daki Standart Odalarımızla stil ve konforun mükemmel karışımının keyfini çıkarın. Maksimum rahatlığınız düşünülerek tasarlanan odalarımız, İstanbul'un gürültüsünden ve karmaşasından huzurlu bir kaçış sunuyor. Peluş nevresimlere gömülün ve pencerenizden süzülen şehir ışıklarının yumuşak ışıltısı arasında uykuya dalın.

Her Standart Oda, kusursuz bir konaklama sağlamak için modern olanaklarla özenle donatılmıştır. Ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi ile bağlantıda kalın, düz ekran TV'de en sevdiğiniz programları izleyin veya odadaki çay-kahve yapma imkanından yararlanarak sıcak bir içecekle rahatlayın. İşe yetişmeniz mi gerekiyor?

Geniş bir çalışma masası konaklamanız süresince üretken kalmanız için ideal alanı sağlar.Birinci sınıf banyo malzemeleri ve yumuşak havlularla donatılmış özel mermer banyonuzda yenilenin ve gençleşin. İster geziyle geçecek bir güne hazırlanıyor olun, ister yoğun bir toplantı gününün ardından dinleniyor olun, banyolarımız kendinizi şık bir şekilde şımartabileceğiniz sakin bir dinlenme ortamı sunar.